Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím
Potřebujete poradit? VOLEJTE: (+420) 257 712 917

On-line katalog

Rýže sushi Ita-san 14 x 500 g

Sushi rýže loupaná

Rýže sushi Ita-san  14 x 500 g

Rýže sushi Ita-san 14 x 500 g

Sushi rýže loupaná

Více informací

Kde nakoupit?

Správně připravená rýže je základním předpokladem k úspěchu při výrobě sushi, protože má zásadní vliv na konzistenci tohoto pokrmu. Dokládá to i samotné slovo sushi, které v překladu znamená kyselá rýže. Aby se Vám jídlo podařilo, použijte vždy vhodnou rýži, nikdy ne obyčejnou. Rýže Sushi Itasan má speciální kulaté zrníčka, které se k výrobě sushi perfektně hodí. Po uvaření se přiměřeně lepí, ale zároveň je načechraná, takže s ní rolky ideálně vytvarujete. Ochucuje se vždy až po tepelné úpravě a to octem (nejlépe japonským rýžovým), cukrem a solí. Na jeden kilogram uvařené rýže stačí jeden decilitr nálevu, který z dochucovadel připravíme.

Skladujte v suchu.

Rýži propereme, dokud nepoteče čistá voda. Pro zlepšení soudržnosti propranou rýži namočte na cca 1hodinu do studené vody. Na jeden šálek rýže dva šálky studené vody. Rýži vaříme 2 minuty a následně pozvolna vaříme 10 minut.

Dovozce: Kreyen&Kluge GmbH&Co. KG, Industriestr. 40-42, 28876 Oyten, Německo

Země původu: Itálie

Prodávající: F.W.Tandoori s.r.o., Vonoklasy 155, 252 28 Černošice, Česká republika

Rýže 100%

Výživové údaje /Nutritional facts

na 100 g

energetická hodnota / energia

1494 kJ / 352 kcal

tuky

0,7 g

z toho nasycené / nasýtené mastné kyseliny

0,5 g

sacharidy

78 g

z toho cukry

0,5 g

bílkoviny / bielkoviny

6,8 g

sůl / soľ

0,03 g

Neuvádí se.

Mohlo by vám přijít k chuti