Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím
Potřebujete poradit? VOLEJTE: (+420) 257 712 917

On-line katalog

Thajská kuchyně

Thajsko se v posledních letech stává velmi oblíbenou a často navštěvovanou destinací. Proudí sem zástupy turistů ze všech koutů světa, objevují krásy země, kulturní památky a samozřejmě nové jídla a potraviny. Pojďte i vy s námi objevit nové chutě. Vyberte si některé výrobky z naší thajské nabídky a připravte si výborný thajský pokrm. Thajská kuchyně je pestrá, exotická a velice chutná. Snaží se najít rovnováhu mezi čtyřmi chuti – kyselou, sladkou, pálivou a slanou. Vaření pokrmů je jednoduché a rychlé. K nejčastějším tepelným úpravám patří restování na pánvi wok, smažení, fritování, grilování a vaření v páře.

Thajská jídla

Typickou součástí thajského jídla je rýže. Na stole ale nesmí chybět také sladkovodní a mořské ryby, krabi, chobotnice a ústřice. Všechna jídla bývají doplněna o různé typy omáček. Pokud milujete saláty, připravte si typický thajský salát. Ten se výrazně liší od našich klasických salátů. Připravuje se z masa, ovoce, zeleniny, ryb a krevet. Jeho chuť může být sladkokyselá, pálivá i slaná. Po dobrém obědě si můžete připravit i typický moučník, který většinou obsahuje kokosové mléko, želatinu, palmový cukr a žloutky. Inspiraci se meze nekladou, proto si vyberte z naší nabídky a připravte si pravé thajské jídlo pro vás. Nasytí vám nejen žaludek, ale i oči.