Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím
Potřebujete poradit? VOLEJTE: (+420) 257 712 917

On-line katalog

Indická kuchyně

Toužíte navštívit neobvyklá místa, jako je třeba Indie a poznat jejich kuchyni? V prvním případě vám nepomůžeme. V druhém případě jste na správném místě, kde si můžete vybrat z nabídky surovin, které jsou potřeba k přípravě výtečného indického jídla. Vyzkoušejte indickou kuchyni, která má nespočet chutí a vůní. Díky velkému množství koření je pokrm vždy velice aromatický. Styl vaření se liší podle části Indie, ale základem indické kuchyně je především rýže, zelenina a koření. Proto je tak vyhledávána vegetariány. Pokud si pochutnáte na masu, nemusíte mít strach, protože je tady taky zastoupeno. Hlavně maso kozí, jehněčí a drůbeží. Milovníci ryb a mořských plodů si také přijdou na své.

Indická jídla

Velice široké uplatnění má v indickém vaření kokos, kari a chilli papričky. Indická kuchyně je připravována tak, aby v ní byly zastoupeny různé chutě. Od slané, sladké, kyselé, hořké až po chuť trpkou a pálivou. Což dosáhneme použitím široké škály koření. Mezi hlavní přílohu patří rýže basmati a různé druhy placek tzv. papádam. Připomínající spíše tenké oplatky. Indické dezerty jsou velice kalorické, protože jsou plné oříšků a smetany. Určitě ale jednou za čas vaší linii nepokazí. Indická kuchyně je pro nás Evropany plná krásných a exotických vůní. Recepty indické kuchyně se vám můžou zdát složité a téměř nemožné, ale nemusíte se bát, určitě si k ní najdete cestu. Jistě nebudete litovat svého úsilí, až si budete pochutnávat na výborném jídle, které připravíte pomocí našeho sortimentu.